KAMPANYA ŞARTLARI

  1. Kampanya belirli çözüm paketlerinde ve çözüm ana paketi ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan ilgili modül ve ilgili kullanıcı/firma/kasa artırımları paketlerinde geçerlidir.

Özel Entegratörlük, Kontör ve Aktivasyon Bedeli, Perakende Çözümleri, SaaS ürünler ve Opsiyonel Modüller, MS SQL Lisansları, Qlik Sense Lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım bedelleri, hizmet bedelleri, eğitim bedelleri ve dikey çözümler, geçiş paketleri, LEM bedelleri, tek başına kullanıcı/firma/kasa artırımları ve tek başına modül alımları bu kampanya kapsamında değerlendirilemez.

  1. LOGO, DTO için düzenlenen kampanyaya katılmak istediğini beyan eden, Logo ürünlerinin kullanma lisansını yeniden satma yetkisi olan firmaların (“Yetkili Satıcı”), DTO Üyelerine yapacakları satışlar için, Yetkili Satıcı’ya LOGO’dan %20 indirimli ürün alma imkanı tanıyacak ve bahse konu Yetkili Satıcı’lara, DTO Üyelerine yapacakları belirli Logo ürünlerinin satışlarında, %20 indirim yapmalarını tavsiye edecektir. Şu kadar ki, Yetkili Satıcılar, Logo ürünlerinin kullanma lisanslarının DTO üyelerine satış koşullarını ilgili DTO üyesi ile karşılıklı belirlemektedir.
  2. Kampanya 18.11.2019 – 18.05.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  3. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç Kampanya süresinin sonu olan 18.05.2020 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.
  4. Kampanya yalnızca DTO Üyesi olan firmalar için geçerlidir.
  5. Bu Kampanya diğer kampanyalar ve/veya özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez. LOGO, bu Kampanyanın içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.