Denizli’de faaliyetlerini sürdüren Tiyatoy markalı ürünlerin sahibi, odamızın üyesi ÜBT Şirketi, çocuklarla ilgili çalışmalarıyla şehrimizin üretim portföyüne sanatsal çalışma alanlarını da ekledi. Yaşadığımızdan daha iyi bir dünyayı gelecek nesillere bırakma sorumluluğu ile üretilen çocuklara yönelik aktivite kutuları, özgün tasarımlardan oluşmaktadır.

Tiyatoy, 4 yaş ve üzeri çocuklara bilim, teknoloji ve sanat projeleri için gerekli malzeme ile açıklamaları içeren bir aktivite ve oyun kutusudur.

Özellikleri itibariyle çocukların gelişimlerine önemli katkı sağlayan Tiyatoy kutuları, uzman bir ekip tarafından özenli bir çalışma ile her bir ürünün test edilmesiyle hazırlanıyor. Tiyatoy Aktivite Kutuları, çocuklarda özgüven, empati, konsantrasyon, hafıza, hayal gücü, iş birliği, iletişim yetenekleri, eğlence, duygusal paylaşım, fiziksel uyum ve üretim becerilerine önemli katkı sağlıyor.

Temaya dayalı ve heyecan verici bilim sanat projeleri, oyunlar, kendin yap aktiviteleri ve hikâye kitabı ile dopdolu bir kutu olan Tiyatoy’da, drama bazlı çalışmalar da yer almaktadır.

 Tiyatoy Aktivite Kutuları, çocukların kendi başlarına yapabilecekleri etkinliklerden oluşur. Yapım talimatları kolaydır ve resimli olarak tasarlanmıştır. O nedenle, okuma yazma bilmeyen çocuklar bile, bu resimlere bakarak talimatları nasıl uygulayacaklarını kolayca kavrayabilirler.

Yüz elli binin üzerinde çocukla uygulamalı tiyatro, drama, atölye ve oyun çalışmaları yürüten Ümit Baykurtalp başkanlığındaki Tiyatoy’un uzman ekibi, bu deneyimlerinden aldığı güçle, yeni projelere imza atmaktadır.

 

Sizlerin de çocuklarınız için isteyebileceğiniz Tiyatoy markalı ürünleri, şirketin e – ticaret sitesinde inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

 

www.tiyatoy.com

DENİZLİ TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZELİNDİRİM KODU: tiyatoydt15